Czy w ramach współpracy / zakupów otrzymam fakturę?

Tak firma Webly Mate wystawia faktury VAT, które przesyłamy drogą mailową. W przypadku problemów lub korekt prosimy o kontakt mailowy.

Czy mogę zwrócić zakupionego e-booka?

Sprzedawane na naszej stronie e-booki dostarczane są natychmiastowo, a Ty przed zakupem akceptujesz ten fakt i zgadzasz się na dostarczenie przedmiotu umowy przed końcem okresu odstąpienia od umowy. W związku z tym akceptujesz fakt, iż tracisz możliwość zwrotu.

W jakiej formie dostępne są e-booki?

E-booki przesyłamy w formie pliku pdf na wskazany w zamówieniu adres mailowy. W przypadku braku maila na skrzynce sprawdź spam lub inne foldery. Jeśli tam również ich nie znajdziesz, napisz do nas!

Jak wygląda współpraca z Webly Mate?

Możesz nawiązać z nami współpracę na realizacje konkretnego projektu lub stałą współpracę, w trakcie której płacisz ryczałt na podstawie wystawianych faktur VAT. Szczegółowe warunki współpracy ustalane są przed podjęciem współpracy i są regulowane odpowiednią umową.

W jakim zakresie mogę współpracować z Webly Mate?

Świadczymy usługi optymalizacji technicznej stron pod kątem SEO, budujemy dedykowane motywy dla stron na WordPress, ale także wykonujemy audyty bezpieczeństwa stron i audyty SEO. Możemy kompleksowo pomóc Ci w twoim biznesie online.

Jakie metody płatności są dostępne w sklepie?

Udostępniamy szybkie płatności za pośrednictwem bramki płatności opracowanej przez mBank – paynow oraz Stripe czy też Paypal. Chcesz wykonać płatność bezpośrednio na konto? Daj nam znać!

Masz inne pytania? Napisz do nas!